Blog

Gdzie znaleźć i jak wybrać wymarzoną salę weselną?

Gdzie znaleźć salę weselną? Jak wybrać lokal na wesele? Na co zwrócić uwagę, gdzie zasięgnąć języka. Jeśli zabieracie się za szukanie domu weselnego, to tu znajdziecie wszystkie informacje, które podpowiedzą Wam od czego zacząć.


Dance me to the end of love, czyli jak wybrać pierwszy taniec?

Pierwszy taniec wydaje się sprawą prostą i mniej ważną, ale czy jest tak w istocie? W tym szczególnym momencie mówimy sobie "jesteś osobą, z którą chcę tańczyć wszystkie swoje tańce". Zapraszamy na przegląd utworów, które sprawią, że Wasz pierwszy taniec będzie idealny.


Sala weselna - lista pytań oraz co powinna zawierać umowa.

O co zapytać właściciela Domu Weselnego? Na co zwrócić uwagę przy podpisywaniu umowy? W artykule lista pytań, które trzeba zadać wybierając salę oraz garść rad oraz krótkie omówienie treści umowy.


DIY podziękowania dla Gości weselnych w kolorze mięty i różu.

Jeśli szukacie pomysłu na podziękowania dla Gości, pasujących do Waszych zaproszeń ślubnych, pokazuję jak wraz z naszymi zawieszkami możecie zrobić upominki sami.


Ślub i wesele zimą, inspiracje i podpowiedzi.

Zima to magiczny czas dla Waszej uroczystości. Dzisiejsza notka o zimowym ślubie i weselu, a w niej pomysły i inspiracje, które uczynią ten dzień jeszcze bardziej bajkowym i romantycznym.

Blog

Gdzie znaleźć i jak wybrać wymarzoną salę weselną?
Dance me to the end of love, czyli jak wybrać pierwszy taniec?