Wszystko o serii ślubnej Kwiatowej.

Za oknem bez przerwy szaro i buro, a u nas juz pojawiają się klienci, którzy mówią - pobieramy się na wiosnę! Robi nam się wtedy cieplej i słoneczniej, bo myślami przenosimy się kilka miesięcy do przodu i pogodne dni przestają być takie odległe. Wy już planujecie swoje letnie i wiosenne śluby i nie macie wcale tak dużo czasu, więc postanowiłam dziś napisać o kolorowej serii Kwiatowej, idealnej na wiosenno letnią porę :)

W notce zdjęcia Kwiatowe, nasza aranżacja stołu i wisienka na torcie – kilka zdjęć ze Ślubu i Wesela Anny i Pawła :) Zapraszam do czytania i oglądania!

 

Zaproszenia Ślubne Kwiatowe kojarzą mi się ze słońcem i kwiatami, ale nie tylko. Przywodzą mi na myśl również uśmiech i pozytywne nastawienie, są po prostu wesołe. Jeśli na Waszych buziach nie brakuje uśmiechu i dla Was szklanka jest zazwyczaj do połowy pełna, to te zaproszenia będą dla Was idealne!

W serii Kwiatowej znajdziecie zaproszenia oraz dodatki w tym samym stylu – winietki, zawieszki, menu, numerki na stoły oraz podziękowania dla gości weselnych w formie magnesów.

Same zaproszenia występują w różnych wersjach.

Z grubą tasiemką i dużą kokardą na górze zaproszenia. Imiona Państwa Młodych wypisane są na okrągłym "klipsie", który przyklejony jest na separatorze, co sprawia trójwymiarowe wrażenie. Ta opcja skierowana do Państwa, którzy chcą, żeby było kolorowo i okazale. Zaproszenia są idealnie wyważone - niczego nie ma za dużo, a przy tym ozdobione są naprawdę po królewsku :)

 

 

Druga wersja z cienką tasiemką 6 mm i mniejszą kokardką na środku zaproszenia. Tu imiona Państwa Młodych wypisane są na białym kartoniku. Wersja stonowana, mniej ozdobna, ale nadal  jest kolorowo i nadal jest kwieciście!

 

Ostatnia wersja jest modyfikacją pierwszej, jedynie odjęliśmy kokardę, dla Państwa... którzy nie lubią kokard.

 

 Zdecydowaliśmy się też, tak w ramach relaksu, zaaranżować swój stół dla serii w kwiaty. Uznaliśmy, że biel, świeżość i kolory świetnie się tu skomponują!

Wybraliśmy serwetki w kolorze wrzosu, jest to kolor elegancki, nadał wystrojowi trochę "pompatyczności". Serwetki ułożyliśmy w duże prostokąty z kieszonką, a w środku umieściliśmy gałązkę lwiej paszczy. Jeśli chodzi o serwetki, to uważam, że wszystkie pastelowe kolory się sprawdzą (w zależności od wzoru, który wybierzecie).

Jeśli planujecie stół ze słodyczami, to polecam wykonanie kolorowych ozdób, ja zrobiłam kilka wiatraczków. O tym, jakie są proste, opowiem w jednej z nadchodzących notek, a teraz zobaczcie, jak ślicznie się prezentują.

 

Bukiecik to mała wariacja, kwiatuszki z papieru są trochę pracochłonne, ale również mam w planach pokazać, jak je zrobić. Może ktoś się skusi, a kiedy wyobrażę sobie wygląd dużego stołu, ozdobionego nimi... Musiałby wyglądać przeuroczo.

 

Seria Kwiatowa ma jeszcze jedną ważną zaletę: sama w sobie jest ozdobna i w dużym stopniu rozwiązuje kwestię aranżacji i ozdabiania stołów. Wystarczą serwetki, dodatki kwiatowe i jestem pewna, że cały stół będzie wyglądał bardzo efektownie!

 

 I na konie obiecana wisienka, czyli kilka zdjęć ze Ślubu i Wesela Anny i Pawła. Państwo Młodzi zdecydowali się na serię Kwiatową, zamówili zaproszenia, winietki, zawieszki, magnesy, menu, numerki oraz księgę gości. Dziękuję Wam Kochani za wspaniałe zdjęcia i za inspirację do napisania dzisiejszego artykułu, jeszcze raz dużo szczęścia :)

 

Tym pięknym akcentem na dziś kończę. Mam nadzieję, że zaraziłam Was sympatią do zaproszeń Kwiatowych, a wkrótce kolejne notki o kolejnych seriach.

 

Dziękuję i do napisania!
Magda

 

Wstecz

Blog

Gdzie znaleźć i jak wybrać wymarzoną salę weselną?
Dance me to the end of love, czyli jak wybrać pierwszy taniec?