Opinie Klientów (277)

Przemiły i wyrozumiały właściciel! Natychmiastowy kontakt! Zaproszenia wykonane profesjonalnie - zachwycają wszystkich gości! Klasyczne i eleganckie! Jesteśmy bardzo, ale to bardzo zadowoleni :) Serdecznie polecam...

Izabela

Bez zawahania polecam wszystkim. Wszystko - od kontaktu do wykonania - jest pełnym profesjonalizmem. Zaproszenia są cudowne, pieknie wykonane. Zostały spełnione wszystkie nasze marznia odnośnie wyglądu i wykonania naszych zaproszen. Otrzymaliśmy je w wyznaczonym terminie. Jestesmy bardzo zadowoleni i komu możemy, polecamy Decoratorie! Efekt końcowy i kontakt z Państwem sprawiły, ze oczekiwania na zaproszenia nie dało sie odczuć. Mimo kilku zmian i wielu maili nigdy Państwo nie straciliście cierpliwości a wręcz przeciwnie - rozumieliscie, ze chcielibyśmy aby to były zaproszenia, jakie sobie wymarzylismy. Dziękujemy za sugestie i za piękne zaproszenia!

Gorąco polecamy!!!

Bardzo Państwu dziekujemy

Martyna i Łukasz

Nasze zaproszenia są prześliczne, w rzeczywistości wyglądają jeszcze piękniej niż na zdjęciach. Sama obsługa - bez jakiegokolwiek zarzutu - pełen profesjonalizm, życzliwość, cierpliwość. Plus za świetny kontakt ze sprzedającym oraz błyskawiczne odpowiedzi na maile i szybkie rozwiewanie jakichkolwiek wątpliwości ;) Ponadto bardzo doceniamy otwartość na wszelkie propozycje, a także całkowite dostosowanie się do klienta. Bardzo dziękujemy! :)

Justyna i Wojtek

Dobra obsługa, cierpliwość dla Klienta, czasowa dostawa.
Ładne zaproszenia.Przystępna cena.
Dziękuje i pozdrawaim,
Zadowolona klientka.

Kala

Zaproszenia są cudne, lepszych sobie wymarzyć nie mogliśmy. Dziękuję :-)

Aneta

Doskonale pod każdym względem! Obsługa, wykonanie, czas realizacji - perfekcja

Kris i Anet :)

Dziękujemy bardzo za szybką realizację zamówienia. Wszystko zgodnie z planem. Miły głos w słuchawce i bardzo pomocny.
POLECAMY!!!

Karolina i Mateusz

Zaproszenia są przepiękne. Zachwycą młodszych i starszych gości :) Do tego przemiła obsługa i profesjonalizm. Polecam

Monika

Zaproszenia piękne ;-) elegancko i precyzyjnie wykonane!! Idealnie zapowiadają nasz ślub. Dziękujemy za szybką realizację serdecznie polecamy!!!

Monika i Robert

Zaproszenia prześliczne, wszystkim gościom bardzo się podobają . Polecam bardzo eleganckie są te zaproszenia. Winietki również są bardzo ładne. Naprawdę nie ma co się zastanawiać nad wyborem zaproszeń tylko zamawiać w Decoratoria :) nikt nie będzie żałował.

Magda i Darek

Blog

Gdzie znaleźć i jak wybrać wymarzoną salę weselną?
Dance me to the end of love, czyli jak wybrać pierwszy taniec?