Proces realizacji

 1. Prosimy zakupić potrzebną liczbę zaproszeń w naszym sklepie.

 2. Na podany adres e-mail zostanie wysłana informacja z podsumowaniem zamówienia.

 3. W ciągu kilku godzin dostaną Państwo drogą elektroniczną przesłany na adres e-mail, formularz do wypełnienia. Jeśli zakup został zrobiony poza godzinami pracy, formularz wysyłamy następnego dnia roboczego. W przypadku zakupu próbnych zaproszeń nie wysyłamy formularza - prosimy przeczytać zasady zakupu próbek, poniżej. (godziny pracy można sprawdzić w zakładce Kontakt )

 4. Formularz zawiera wszystkie szczegóły dotyczące wykonania zaproszeń, personalizacji itp.

 5. Po otrzymaniu od Państwa wypełnionego formularza w ciągu trzech dni roboczych wykonujemy projekt.

 6. Wysyłamy e-mail zwrotny z projektem Waszego zaproszenia(jeżeli zamówione jest 30 i więcej sztuk zaproszeń), lub wizualizację środka zaproszenia(jeżeli zamówione jest mniej niż 30 sztuk zaproszeń) i czekamy na akceptację oraz ewentualne poprawki. Do zaproszeń na chrzest wykonujemy projekt graficzny tekstu zaproszenia.

 7. Po ostatecznym zatwierdzeniu projektu i otrzymaniu wpłaty wykonujemy zamówioną ilość zaproszeń i wysyłamy na wskazany adres.

 8. Termin realizacji - dziesięć dni roboczych od akceptacji projektu i zaksięgowania pieniędzy na koncie.

 9. Zamówienia do 10 sztuk zaproszeń traktujemy tylko jako zaproszenia próbne tzw. próbki. Próbki zawierają przykładowe, losowo wybrane dane, tj. tekst, czcionkę, ozdobniki, wiersze itd.
   
 10. Zamówienia na zaproszenia poniżej 30 sztuk będą miały standardowy wygląd tak jak na zdjęciach przedstawionych na stronie internetowej Sklepu Internetowego (standardowy tekst, czcionka, papier i kolorystyka, 1 wariant tekstu). W takim zamówieniu nie ma możliwości wyboru cytatu i wierszyka do gości.

Blog

Gdzie znaleźć i jak wybrać wymarzoną salę weselną?
Dance me to the end of love, czyli jak wybrać pierwszy taniec?